КіноДок-фест

Прийом заявок

ДО УЧАСТІ В ФЕСТИВАЛІ ЗАПРОШУЮТЬСЯ:
  • творчі колективи професійних кіностудій та телерадіокомпаній, аматорські творчі кіновідеооб’єднання, клуби, гуртки тощо окремі автори (професіонали та аматори)

Завантажити анкету учасника
Подати заявку

Згідно з умовами Положення, не пізніше 30 серпня 2018 року бажаючим взяти участь у Фестивалі необхідно направити в Оргкомітет Фестивалю заявку на участь за формою, наведеною у додатку, а також копію фільму та анотацію до нього..

У разі оформлення заявки від колективу її заповнює уповноважена особа, з якою у подальшому здійснюватиметься контакт під час проведення Фестивалю.

Заповнення усіх пунктів заявки є обов`язковим. Якщо заявка не заповнена або заповнена частково, вона не розглядатиметься.

Заявки, отримані Оргкомітетом після закінчення терміну подачі заявок, не розглядатимуться.

Заявки перевіряються щодо їх повної відповідності всім вимогам даного Положення та реєструються в Оргкомітеті. Після реєстрації кожний Претендент стає Учасником Фестивалю.

Заявки на участь у Фестивалі дійсні протягом усього часу його проведення.

Ґрунтуючись на отриманих заявках, Оргкомітет складає графік перегляду членами Журі і повідомляє номінантів не пізніше ніж за 7 днів про місце і час перегляду.

У разі неможливості прибуття на Фестиваль Учасник зобов`язаний письмовим повідомленням сповістити про це Оргкомітет Фестивалю не пізніше ніж за 3 дні.

Учасник несе відповідальність за порушення авторських та суміжних прав при наданні для участі у Фестивалі творів чи фрагментів творів не власного написання, підписаних своїм іменем.

Хронометраж фільмів не має перевищувати 40-ка хвилин. Свої роботи, які Ви хочете представити на конкурс, додайте до листа із заявкою, на диску або іншому носії, або надішліть посилання для їх скачування.

Мінімально допустима якість 720p, але бажано 1080p і вище, рекомендовані формати: .mkv, .mp4, .m2ts. Якщо у Вас труднощі з передачею відео, зв'яжіться з нами.


Адреса:

Україна, м.Київ, вул. Мельникова 81-А, офіс №103, 04050

Телефони: (050) 462-02-97, (044) 207-59-78

Сайт: http://kinodocfest.com

Електронна адреса: Kinodocfest@gmail.com