КіноДок-фест

Про нас

Другий Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок» відбувся з 14 по 16 вересня 2018 року у місті Полтава. Місцем перегляду конкурсної програми фестивалю стане один із найсучасніших кінотеатрів міста Wizoria Колос, що розташований за адресою вул.Гоголя,22.

Фестиваль щорічно проводиться з метою пропаганди неігрового кіно, формування його високого соціально-культурного статусу, обміну досвідом та ідеями між кінематографістами, сприянню творчій молоді у сфері кінематографії, просування кращих зразків документального кіно до широкого глядача. Виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

Ідея проведення фестивалю належить Анні Левківській.

В епоху тотального панування гламурного стилю, ми хочемо залучити на «свій бік» якомога більше думаючих людей, як з боку глядача, так і з боку художника. Головна дійова особа фестивалю - режисер! Формат «короткого метра» - найкращий майданчик для незалежної позиції та художнього експерименту, адже при тотальному пануванні масової культури «короткий метр» залишається простором, вільним від пресингу і штампів мейнстриму.

Ми переконані: неігрове арт-кіно повинне належати всім. Маємо намір зробити його зразки, його експерименти і його досягнення, надбанням професійної аудиторії і зацікавленої публіки. Таким чином, документальне арт-кіно буде введено в коло актуальної культури і стане предметом осмислення та обговорення в культурному середовищі.

У програмі фестивалю конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії (більш детально читайте у розділі «програма»).

У фестивалі беруть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи. До конкурсної комісії кінофестивалю увійшли Кшиштоф Зануссі (голова журі), Богдан Бенюк, Михайло Іллєнко, Сергій Маслобойщиков.

Запрошуємо всіх небайдужих до документального кінематографу людей, шанувальників культурно-громадських заходів з різних тематик, стати учасниками або гостями чергового фестивалю.


Copyright © 2016
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»

ЗА ПІДТРИМКИ / 2016
Партнери КіноДок Міністерство культури України
Партнери КіноДок Чернігівська обласна державна адміністрація
Партнери КіноДок Чернігівська міська рада
dergkino.gov.ua
greencross.org.ua Україна
Українська Державна будівельна корпорація
Український аграрний холдінг
ПАРТНЕРИ / 2016
http://www.lettertofest.wix.com/lettertofest
ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ / 2016
ТРК ЕРА
Перший український інформаційний 5 канал
ЕСПРЕСО TV
UBR телеканал