КіноДок-фест

Співпраця

04.03.2016

«КіноДок» готовий до взаємовигідної співпраці

КіноДок-фест готовий до взаємовигідної співпраці

У непростий для України час патріотично налаштовані люди знайшли можливість започаткувати унікальний проект - Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок»! У фестивалі візьмуть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи, а проводитиметься він в різних обласних центрах України один раз на рік. Перший «КіноДок» в період з 20 по 22 травня 2016 року прийме мальовниче стародавнє місто Чернігів!

Підтримку оргкомітету фестивалю «КіноДок» висловили на найвищому державному рівні. Ми розраховуємо на плідну співпрацю з Міністерством культури України, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством оборони України, Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською міською радою та іншими державними установами.

Організатори Фестивалю завжди відкриті до співпраці зі спонсорами та меценатами, і готові розглянути будь-які зустрічні пропозиції. Наразі проводиться робота по пошуку Генерального спонсора, Офіційного спонсора, Спонсора фестивалю та Інформаційного партнера. З більш детальною інформацією з цього приводу можна ознайомитися в розділі «Партнери».


Copyright © 2016
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»

ЗА ПІДТРИМКИ / 2016
Партнери КіноДок Міністерство культури України
Партнери КіноДок Чернігівська обласна державна адміністрація
Партнери КіноДок Чернігівська міська рада
dergkino.gov.ua
greencross.org.ua Україна
Українська Державна будівельна корпорація
Український аграрний холдінг
ПАРТНЕРИ / 2016
http://www.lettertofest.wix.com/lettertofest
ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ / 2016
ТРК ЕРА
Перший український інформаційний 5 канал
ЕСПРЕСО TV
UBR телеканал