КіноДок-фест

Новини

29.02.2016

Голос кінофестивалю 2016 - Євген Нищук

Голос кінофестивалю Євген Нищук

Кожен раз згадуючи яскраві миттєвості минулорічних подій у пам’яті випливають люди, які з ними асоціюються. Які були їх безпосередніми творцями та натхненниками, які рушили ідею вперед, коли дехто в ній вже встиг розчаруватися.

Ім’я відомого українського актора Євгена Нищука нерозривно пов’язане з двома Революціями - Помаранчевою та Гідності - на столичному Майдані Незалежності у 2004 та 2013/14 роках. Його енергія та невтомний оптимізм запалювали очі тисяч людей, у буремні години заспокоювали та давали промінь надії. Для мільйонів українців Нищук назавжди залишиться «Голосом Майдану», хоча в його багатій професійній біографії десятки ролей у театрі та кіно, звання Народного артиста України, і навіть рік роботи на відповідальній посаді Міністра культури України. А ще Євгена Нищука глядачі знають як ведучого мистецьких та державних заходів, фестивалів, концертів...

З 20 по 22 травня неповторний голос Євгена у якості ведучого звучатиме на Першому Міжнародному фестивалі патріотичного документального кіно «КіноДок»! Ми пишаємося, що Євген Нищук долучився до нашої команди та з нетерпінням чекаємо зустрічі в Чернігові!


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»