КіноДок-фест

Новини

05.04.2016

Партнерство з дистриб'ютором Letter To Fest

Оргкомітет продовжує пошук спонсорів та партнерів, аби на високому рівні провести перший міжнародний фестиваль «КіноДок».

Наразі досягнуто домовленості про співпрацю з фестивальним дистриб’ютором "Letter To Fest". Ця компанія займається подачею українських фільмів на фестивалі, за неповний рік існування встигнувши попрацювати з понад 38 фільмами – ігровими, документальними і анімацією, короткими і повними метрами. Представлені "Letter To Fest" фільми презентовані на більш ніж 120 фестивалях майже в 30 країнах світу та встигли здобути 47 нагород. Основною ціллю нового партнера «КіноДок» є довести світу, що в Україні є гарне кіно!

В свою чергу Оргкомітет «КіноДок» сподівається, що за допомогою "Letter To Fest" на фестивалі будуть представлені нові якісні документально-патріотичні фільми, які викличуть непідробний інтерес глядачів та будуть належним чином оцінені авторитетним журі фестивалю. Також "Letter To Fest" презентує подарунки для учасників програми, про що більш детально буде повідомлено ближче до початку «КіноДок».


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»