КіноДок-фест

Новини КіноДок-2018

04.06.2018

Другий «КіноДок» відбудеться у Полтаві

Маємо приємні новини!

В результаті тривалої кропіткої роботи, цього року в період з 14 по 16 вересня відбудеться другий Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок»!

Містом його проведення стане славетне місто Полтава, яка залюбки на своїх локаціях прийматиме всі фестивальні заходи. Впродовж трьох днів на «КіноДок» відбудеться безліч цікавих заходів: конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії стародавнім містом...

Місцем перегляду конкурсної програми фестивалю стане один із найсучасніших кінотеатрів міста Wizoria Колос, що розташований за адресою вул.Гоголя,22.

Наразі керівники проекту «КіноДок» Ганна Левківська та Дмитро Чирипюк продовжують роботу по організації фестивалю. Найближчим часом буде оголошений склад журі фестивалю, триває пошук спонсорів та меценатів.

Оргкомітет «КіноДок» закликає всіх патріотів та шанувальників кіно долучитися до організації Фестивалю. Його місія - розвиток аматорського кіномистецтва, пошук нових композиційних та сюжетних творчих рішень із застосуванням  інноваційних форм та технічних засобів. А головною метою є виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

За новинами другого Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок» слідкуйте на офіційному сайті http://kinodocfest.com/

 


Copyright © 2016
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»

ЗА ПІДТРИМКИ / 2016
Партнери КіноДок Міністерство культури України
Партнери КіноДок Чернігівська обласна державна адміністрація
Партнери КіноДок Чернігівська міська рада
dergkino.gov.ua
greencross.org.ua Україна
Українська Державна будівельна корпорація
Український аграрний холдінг
ПАРТНЕРИ / 2016
http://www.lettertofest.wix.com/lettertofest
ІНФОРМАЦІЙНІ СПОНСОРИ / 2016
ТРК ЕРА
Перший український інформаційний 5 канал
ЕСПРЕСО TV
UBR телеканал