КіноДок-фест

Новини КіноДок-2018

09.01.2018

Фестивалю «КіноДок-2018» бути!

Перший «КіноДок» відбудеться у Чернігові

Шановні друзі та колеги, дорогі шанувальники документального кіно!


Із великим успіхом у травні 2016 року в місті Чернігів відбувся перший міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок». Всі ми – засновники, організатори, члени журі – були щиро вражені зацікавленістю з боку глядача до нового фестивалю та неймовірно цікавих і актуальних неігрових картин, які були на ньому представлені. У ці дні «КіноДок» став місцем зустрічі митців, режисерів, сценаристів, всіх шанувальників документального кадру, відкритою площадкою для дискусій та обміну думками.

Організатори «КіноДок» впевнені, що кіно, яке розповідає про непридуманих героїв, сюжети та драматургія якого є справжніми і правдивими, здатне зворушити серця людей, показати невідомі сторінки історії сьогодення та відкрити очі на замовчувані проблеми. «КіноДок» пропонує подивитися на події очами талановитих документалістів із різних країн світу, дізнатися про реальні історії, отримати нестандартні приводи для роздумів.

Немає дивного, що більшість фільмів у першому «КіноДок» були акцентовані на розкритті подій під час Революції гідності та нинішнього болю України – війни на сході. Безцінні кадри, відзняті у надскладних умовах, стали основою для сповнених інтриги та драматургії фільмів, на яких в майбутньому писатиметься історія України. «Все затирається, пам’ять має таку здатність. Але ось ці кадри, що фіксуються кіномитцями, в такому собі кінодоказі залишаться. Недаремно наш кіно-документальний фестиваль, у скороченому вигляді «КіноДок», – це кінодоказ нашої історії, в якій ми нині живемо, який треба зберегти і передати наступним поколінням», – наголосив під час відкриття Фестивалю Міністр культури України Євген Нищук.

Сьогодні маємо честь оголосити, що в 2018 році відбудеться Другий міжнародний фестиваль документального патріотичного кіно «КіноДок»! Незабаром буде оголошено про умови та прийом фільмів від режисерів і сценаристів, представлено склад журі, строки та місце проведення Фестивалю, розпочато кропітку роботу по організації заходу на найвищому рівні, як того заслуговує наше улюблене дітище!

До зустрічі на «КіноДок»-2018!

З повагою, оргкомітет «КіноДок».

 


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»