КіноДок-фест

Новини КіноДок-2018

26.08.2018


Анна Викторовна


Ганна Левківська

керівник та засновник «КіноДок»

Розпочалась робота по підготовці до «КіноДок»-2018!

 Оргкомітет по проведенню фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» розпочинає роботу по організації другого за ліком фестивалю. Місцем проведення заходу 14-16 вересня стане місто Полтава!

 Перший фестиваль «КіноДок», який відбувся в Чернігові, став справжнім відкриттям в культурному життя України. До славетної батьківщини Олександра Довженка у ті весняні дня з’їхалися найкращі кінодокументалісти України, представивши журі та глядачам свої роботи. У ці дні Чернігів став справжньою столицею культури та кіно нашої країни, містом, де патріотично налаштовані творчі люди могли спілкуватися, обмінюватися думками, домовлятися про спільні проекти та насолоджуватися переглядом документального кінематографу найвищої проби. До журі «КіноДок» увійшли відомі на весь світ професіонали – голова журі Кшиштоф Зануссі (Польща), члени журі Богдан Бенюк, Михайло Іллєнко та Сергій Маслобойщиков. Ім’я володаря Гран-прі першого «КіноДок» - режисера Леоніда Канфера та його роботи «Зворотній бік місяця» - назавжди увійде в історію вітчизняного кінематографу, так саме, як і роботи усіх призерів та учасників фестивалю!

 Як і кожна команда професіоналів, Оргкомітет «КіноДок» не збирається задовольнятися досягнутим! Цим часом побачили світ цікаві документальні роботи, в яких гострий погляд на сучасну українську реальність.

 Попереду у Оргкомітету по проведенню та організації «КіноДок» багато роботи. Хочемо докласти всіх зусиль, аби провести фестиваль на ще більш високому рівні, розширити коло учасників, запросити гостей з усіх регіонів України та зарубіжжя, підняти українське документальне кіно на новий рівень, зробити його відомим на всю країну, представивши чим більшій кількості глядачів.

 Впевнені, у нас все вийде. Одночасно, чекаємо підтримки усіх небайдужих до долі України, до долі культури та кіно людей, які можуть сприяти проведенню фестивалю. Ми відкриті до співпраці, відкриті до спільної роботи.                                             


Валерий Головко

Валерій Головко,

голова Полтавської ОДА

Документалісти – це по суті літописці сучасності. Завдяки їх праці ми маємо змогу завадити перекрученню історії.  Процес знімання документального кіно – це унікальна атмосфера занурення в явище, подію, характер.  Яскравий спалах довжиною в фільм! Я щасливий, що  Полтавська область має нагоду прийняти ІІ Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок»!

Режисери й гості, поважні й надзвичайно харизматичні члени журі – це все для Полтавщини шанс, неймовірний шанс заявити про себе в світі! 

Ми покажемо гостям фестивалю все найкраще – традиції, мистецтво, історію, пам'ятки, таланти, молодь, спорт, туристичну й інвестиційну привабливість і ще чимало цікавинок. Завітавши на фестиваль «КіноДок», Ви станете бажаним  учасником події міжнародного масштабу!

Полтавщина на Вас чекає!

 

 

 

 

 


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»