КіноДок-фест

Дві полтавські стрічки відзначили на фестивалі КіноДок

07.10.2018

У Полтаві відбулося урочисте закриття фестивалю документального патріотичного кіно "КіноДок". Тут відзначили два фільми полтавського виробництва.

Фестиваль документального патріотичного кіно "КіноДок", що два дні проходив у Полтаві, завершився урочистим нагородженням переможців.

Почесними грамотами відзначили й два фільми полтавського виробництва. Перший — це короткометражка "Бій за Фасад. Ціна незалежності". Він розповідає про те, як 26 липня 2015 року полтавські волонтери приїхали провідати військових, а через 10 хвилин почався бій.

"Бій на позиції передовій міста Щастя. Позиція передова, "фасад". Ті, хто знають, ті зрозуміють. Розташований за мостом і тримає міст, стратегічний об'єкт для Луганського напрямку. Далі — тільки Весела Гора і місто Щастя", — пояснює автор фільму Дмитро Гонтаренко.

Каже, під час зйомок виникали певні труднощі.

"Пил і бруд постійно в камеру потрапляли. І трохи погнув штатив", — говорить хлопець.

Друга полтавська стрічка — "Музика — наша зброя", розповідь про поїздку полтавського рок-гурту "Онейроїд" в Авдіївку на підтримку українських захисників.

"Я кажу: якщо ми поїдемо, а може, нас уб'ють, все буває. Зафільмуймо все, що є. Беремо Ромчика, беремо Махітку Вадима і знімаємо фільм про наші подорожі. Фільмуємо, оце починаємо. І зробили такий фільм. Він — аматорський", — пояснює вокаліст гурту Андрій Боркунов.

Нагадаємо, фестиваль "КіноДок" проводиться в Україні вже вдруге. Вперше такий захід влаштували у Чернігові ще у 2016 році. Торік він не відбувся через відсутність фінансування.

 

 

Інна Оленич, Ярослав Журавльов, Poltavske.TV


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»