КіноДок-фест

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ПАТРІОТИЧНОГО КІНО «КІНОДОК» ВИСЛОВЛЮЄ ВДЯЧНІСТЬ МЕЦЕНАТАМ

01.10.2018

У Полтаві фестиваль патріотичного кіно сприйняли й підтримали. Вдалося донести важливість події, насамперед, для молоді, адже залучивши до фестивальних імпрез студентів і старших школярів, тим самим було закладено глибоко до юних душ національні коди, які роблять українців народом.

Проведення фестивалю підтримав на рівні області й особисто голова ОДА Валерій Анатолійович Головко, який, крім усього,  і надав призовий фонд для режисерів, що стали переможцями.

Велику допомогу надала Полтавська обласна рада на чолі з головою Олександром Юрійовичем Біленьким, особистий внесок зробили депутати Володимир Валерійович Бобиль та Ігор Володимирович Сірик.

Всебічну допомогу фестивалю надали Департамент культури і туризму Полтавської ОДА на чолі з Валентиною Володимирівною Вождаєнко, Департамент з інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА на чолі з Вікторією Миколаївною Пилипенко.

Надзвичайно видовищною, захопливою й цікавою стла спортивна сторінка «КіноДок», яку вдалося втілити за сприяння Управління у справах сім’ї, молоді та спорту в особі Олександра Валерійовича Буцького та заступника начальника управління Михайла Антоновича Габора.

Велопробіг з нагоди проведення фестивалю документального патріотичного кіно у Полтаві організуваликерівник «Вело-центр Полтава» В'ячеслав Вахмянін та керівник Полтавського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Людмила Калаптуровська.

Вдячність за успішно організований турнір бойових мистецтв оргкомітет фестивалю висловлює віце-президенту Мьянмар Летхвей України, керівнику Спортивного клубу «Гепард» Олегу Коваленку.

Велику допомогу в організації турніру бойових мистецтв і в проведенні фестивалю надав бізнесмен Володимир Петрович Фетч.

Висловлюємо вдячність за організацію видовищної виставки ексклюзивних автомобілів представнику Автомобільної Федерації України у Полтаві та керівнику Полтавської обласної Федерації автоспорту Андрію Приходьку та команді Restless Poltava, учасники якої приймають участь в змаганнях Чемпіонату України з ралі та кантрі крос.

Оргкомітет дякує за приємну й дуже дружню допомогу в організації й співпрацю власниці бренду «Твоя Кавярня» Людмилі Овчаренко, власниці салону декору та флористики «Окей фловерс» Ользі Кислій, бізнесмену Юрію Цілюрику та бажає процвітання вашому бізнесу.

Інформаційними партнерами ІІ Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» стали газета «Народна Армія», у висвітленні роботи фестивалю взяли участь головний редактор Роман Драпак та журналіст Наталія Ткачук; Полтавська телевізійна студія «Місто», газети «Полтавський вісник» та «Зоря Полтавщини».  

І всі дні фестивалю були його справжнім серцем, хвилювалися, не спали, зустрічали й поселяли гостей, знали відповіді на тисячу запитань, супроводжували журі, вирішували всі нагальні завдання – Анастасія Сухотіна, Людмила Дробович і представниці факультету технології та дизайну Полтавського Національного педагогічного університету ім..В.Г.Короленка Інна Гиря і Катерина Мусійко. Душею, що без втоми знову і знову з‘єднувала всі ниточки, організовувала всі комунікаціі, роботу зі ЗМІ, готувала тексти і ще, і ще.. і просто осявала своєю сонячною усмішкою всі чотири місяці все навкруги - безмежно талановита  і чарівна Марія Бойко, медіа - директор фестивалю.

Фестиваль відбувся. Глядачі мають над чим замислитися, а організатори вже розпочали підготовку до наступного великого дійства.

До зустрічі на ІІІ Міжнародному фестивалі документального кіно «КіноДок»!   

 

Засновник Фестивалю

документального патріотичного кіно «КіноДок»                                   

Ганна Левківська

 


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»