КіноДок-фест

Туристична Полтава

04.06.2018

Для туристичних аспектів надзвичайно важливий фестивальний подієвий туризм. ІІ Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок» чудово відповідає цій концепції – приїдуть цікаві гості, буде залучена молодь, продемонстровані сучасні документальні фільми, які відкриють Україну світу й інші країни українцям. Чим більше ми зможемо презентувати Полтавщину з найрізноманітніших ракурсів, тим більше зможемо згодом залучити до себе туристів. Це й інфраструктура з гастрономічними особливостями, і історичні об'єкти, зелений туризм, мистецька складова – все це наше багатство, яке тільки збильшиться, якщо ним поділитися з гостями.

А ще важливо, що коли є нагода для зустрічі гостей, то це стимулює розвиток і вдосконалення у всіх сферах. Щоб показати найкраще, але щоб це найкраще залишилося потім, як повсякденний туристичний  стандарт, на який буде попит.

//докладніше про підготовку до фестивалю можна довідатись, переглянувши відео ефіру з Валентиною Вождаєнко на Полттавській телевізійній студії «Місто»

https://misto-tv.poltava.ua/pro-vse/127/

 


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»