КіноДок-фест

Режисер з Києва показав полтавцям стрічку про Майдан

15.09.2018

Прем'єра короткометражки про Майдан "Стіна" відбулася на кінофестивалі "КіноДок". Фільм знятий у Берліні під час проросійського мітингу.

Це — Сергій Волков, кінорежисер із Києва. До Полтави приїхав на кінофестиваль "КіноДок", аби представити глядачам свій короткометражний фільм "Стіна". Чоловік також є оператором і сценаристом цієї картини.

"Це історія про те, що ми перебували в ейфорії Майдану. Тільки здавалося, що все добре. Й от мені було дуже цікаво зняти фільм про Майдан поза Україною. Тому що на Майдані знімали всі, а мені було цікаво подивитися, як це виглядає за межами України", — каже Сергій Волков.

Стрічка знімалася у Берліні під час проросійського мітингу, організованого на підтримку кримського референдуму.

"Ми спостерігаємо за сім'єю українських студентів, які живуть в Берліні та там навчаються в аспірантурі. І вони бачать це своїми очима, дивляться в новинах про референдум. Це, власне, репортаж однієї доби, розвитку цієї ситуації", — каже чоловік.

Хронометраж фільму — 18 хвилин. Бюджет — п'ять тисяч євро. Зняли його за два дні ще у 2014 році, а от прем'єра відбулася тільки сьогодні, на фестивалі "КіноДок".

 

 

Інна Оленич, Сергій Чорномаз, Poltavske.TV

 


Copyright © 2018
Фестиваль «КіноДок»
International film festival «KinoDok»