Оргкомітет фестивалю «КіноДок» отримує багато звернень щодо умов входу глядачів на перегляд конкурсних робіт кінофестивалю, а також на численні спортивні, культурні та інші заплановані заходи.

Проаналізувавши всі можливі варіанти, оргкомітет «КіноДок» вирішив зробити вхід на всі концертні майданчики та зали для глядачів БЕЗКОШТОВНИМ. Це не стосується лише віп-зони для учасників та запрошених гостей фестивалю, а також простору для роботи представників ЗМІ.

Таким чином ми хочемо наблизити масового глядача до високого мистецтва, показати роботи найкращих українських та закордонних режисерів у жанрі документально-патріотичного кіно, дати можливість кожному взяти участь у численних творчих майстер-класах кіномитців, в археолого-етнографічній науковій конференції, виставках образотворчого мистецтва і народної творчості та інших цікавих подіях.

У період з 20 по 22 травня 2016 року Чернігів має стати культурною столицею України! Про всі заходи фестивалю «КіноДок» можна дізнатися з розділі «Програма».