Яскравим обіцяє стати завершення другого дня «КіноДок». 21 травня о 20:00, опісля проведення насиченого фестивальними подіями та заходами дня, на Центральній площі Чернігова виступить один із найпопулярніших українських рок-гуртів «Кому вниз»!

На величезній сцені з професійним звуком та світлом, незмінний вокаліст гурту Андрій Середа разом із Владиславом Малюгіним (гітара), Сергієм Степаненком (бас), Владиславом Макаровим (гітара) та Євгеном Разіним (ударні) виконають свої найпопулярніші хіти (а, можливо, і представлять нові), які вже понад двадцять років заполоняють українські ефір.

«Кому вниз» – музика високого духу! Ця асоціація давно стала аксіомою для всіх поціновувачів творчості Андрія Середи та його колег-музикантів, які грають та створюють музику для себе, відповідно до стану душі, не підлаштовуючись під настрої та тенденції сьогодення. Саме за це армія прихильників «Кому вниз» налічує десятки тисяч людей і з роками лише примножується.

Наразі гуртом випущено сім альбомів: Падая вверх (1989), Кому вниз (1990), In Kastus (1996), In Kastus In Vivo (1999, Live), Ab Ovo Usque Ad Mala (2007, сінгл), Idem (офіційно не виданий), 4 (2014). Серед найвідоміших пісень : Микита Швачка, До Основ’яненка, Суботів, Розрита могила, Не нарікаю я на бога, Ворони, Ельдорадо, Птаха на йменя Nachtigall, Неба зорі, Від Києва до Ольстера, Вийди змучена людьми, Подих, Заповіт Арійській Людині.