«Оскар», «Приз Ремі», «Марк Аврелій», «Золотий Дюк», «Ніка»… Шанувальники високого кіно одразу здогадалися, що спільного між цими здавалося різними словами. Саме так – статуетки із згаданими назвами вручають переможцям на найпрестижніших світових та українських кінофестивалях, є їхньою візиткою та цитуються у численних публікаціях ЗМІ.

І у статуетки яку отримуватиме переможець Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» обов’язково буде своя назва. У організаторів та волонтерів є чимало робочих варіантів, але жодний, як нам здається… Саме так, можна придумати щось краще. Тому Оргкомітет «КіноДок» звертається до всіх поціновувачів кіно, митців, журналістів, людей небайдужих до культури взяти участь у визначенні назви головного призу кінофестивалю. Додамо, сама статуетка буде виконана у вигляді української жінки, думки та вигляд якої спрямовані уперед.

Автор, чий варіант буде затверджений як остаточний, отримає від Оргкомітету «КіноДок» цінний подарунок.

Чекаємо на ваші листи та бажаємо успіхів!

Варіанти назви статуетки «КіноДок» надсилайте на kinodocfest@gmail.com, або приватним повідомленням на сторінці фестивалю в Фейсбук www.facebook.com/kinodocfest/