Маємо приємні новини!

В результаті тривалої кропіткої роботи, цього року в період з 14 по 16 вересня відбудеться другий Міжнародний фестиваль  документального патріотичного кіно «КіноДок»!

Містом його проведення стане славетне місто Полтава, яка залюбки на своїх локаціях прийматиме всі фестивальні заходи. Впродовж трьох днів на «КіноДок» відбудеться безліч цікавих заходів: конкурсна програма, професійні дискусії, семінари, майстер-класи, творчі зустрічі з глядачами, круглі столи, присвячені актуальним проблемам кінематографа, екскурсії стародавнім містом…

Місцем перегляду конкурсної програми фестивалю стане один із найсучасніших кінотеатрів міста Wizoria Колос, що розташований за адресою вул.Гоголя,22.

Наразі керівник проекту «КіноДок» Ганна Левківська  продовжує роботу по організації фестивалю. Найближчим часом буде оголошений склад журі фестивалю, триває пошук спонсорів та меценатів.

Оргкомітет «КіноДок» закликає всіх патріотів та шанувальників кіно долучитися до організації Фестивалю. Його місія – розвиток аматорського кіномистецтва, пошук нових композиційних та сюжетних творчих рішень із застосуванням  інноваційних форм та технічних засобів. А головною метою є виховання почуття патріотизму та любові до рідної країни, шанобливого ставлення до її історії, національних та культурних традицій.

За новинами другого Міжнародного фестивалю  документального патріотичного кіно «КіноДок» слідкуйте на офіційному сайті http://kinodocfest.com/