Гурт Шабля

Лідер гурту «Шабля» Вова Гейзер 24 серпня на військовому параді в День незалежності України виконає, написаний ним «Гімн АТО». В день народження нашої держави кращі музиканти привітають українців з цим особливим для кожного з нас святом. Найбільший скарб України – її сини! Захисники-бійці та натхненні артисти, які підносять дух і вигартовують совість українського народу.

Харизматичний. Яскравий. Глибокий і потужний соліст гурту стане Особливим Гостем ІІ Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» у Полтаві 14 вересня.

Український гурт ШАБЛЯ був заснований вокалістом гурту Вовою Гейзером восени 2013 року в Києві.

З погляду музичних експертів ШАБЛЯ – це абсолютно нове дійство в українській рок-культурі, позитивні тексти змушують глядача посміхатися так і плакати з перших акордів. Суміш європейського року,

Reggae, Hip-hop, народного фольклору занурює в неперевершену атмосферу народного буття. Дивно і те, що у цієї музики немає вікових категорій її слухають, як підлітки так і дорослі.

До складу гурту увійшли найкращі музиканти країни, котрі раніше працювали в достатньо відомих українських та європейських гуртах.

Пісня «Браття Українці», облетіла ввесь Інтернет і стала знаковою подією для всього українського народу та безумовно улюбленою для воїнів АТО, стройовою для батальйону ім. Кульчицького Національної Гвардії України.

10 жовтня цього ж року пісня «Браття Українці» була признана офіційним Гімном на Всеукраїнському форумі ветеранів та учасників АТО, а 29-го грудня в Адміністрації Президента України відбулось офіційне вручення документа державного значення про статус Гімну АТО.

Саме цей (Single), за підрахунками музичних експертів, потрапив у топ-10 найкращих пісень українських та зарубіжних виконавців військово-патріотичної тематики.

ГУРТ «ШАБЛЯ» приймає активну участь у благодійних концертах у підтримку воїнів АТО та в різноманітних подіях, пов’язаних з волонтерськими організаціями в Україні та закордоном.

Зі слів лідера гурту «ШАБЛЯ» Вови Гейзера:

«Ми хотіли б думати, говорити, а тим паче співати про щось світле і веселе, чого в нашому репертуарі є в достатній кількості. Але коли йде війна, вбивають людей, нашу країну розривають на шмаття, ми всі, хто вважає Україну за свою Батьківщину, маємо робити все можливе і не можливе, щоб вплинути на ситуацію заради майбутнього наших дітей і нас самих».

Зараз музиканти працюють над новою програмою із Заслуженим академічним Зразково-показовим оркестром Збройних Сил України, начальник оркестру полковник Ігор Биковський, та успішно гастролюють з концертним туром «Браття Українці» Україною в рамках патріотично-мистецького проекту, «Браття Українці» зоною ООС, військовими частинами, полігонами, ліцеями та університетами України.

Альбоми:

Браття Українці – 2015 р. (Moon Records)

https://itunes.apple.com/album/bratta-ukrainci/id1059356463

Сингли:

Чао-Чао – 2015 р. (Moon Records)

Бурштин – 2016 р. (Moon Records)

Слухати музику:

Саундтреки: пісня «Браття Українці» увійшла до українсько-польського фільму «Ефект Доміно» про події в зоні АТО, за сприянням благодійного фонду “Kulczyk Foundation”.

Нагороди:

Медаль з відзнакою за сприяння Збройним Силам України від Міністерства оборони України.

Офіційний сайт:

https://brothers.in.ua/gurt-shablya/

Офіційна сторінка в ФБ:

https://www.facebook.com/shablalife

Ютуб:

https://www.youtube.com/channel/UClxKrF7ourV0vUBpnfehXpg

Контакти:

ТОВ «ПЕРЕМОГА РЕКОРДС»

01042, Україна

м Київ, вул. Iвана Кудрi, б.37-а кв.2

ukraine@brothers.in.ua

Організація концертів та інтерв’ю:

Олег Ткаченко

Тел.: +380 (67) 354-35-65

shablya0673543565@gmail.com