Кращі спортсмени України і Полтавщини стануть учасниками ІІ Міжнародного кінофестивалю  документального патріотичного кіно «КіноДок». Бойові мистецтва – це видовищно, потужно, спортивно й азартно – це види, які прославляють нашу країну в світі. Чимало Чемпіонів народилися й здобули перші перемоги на Полтавщині.

16 вересня відбудуться показові виступи федерацій тхеквондо, вин чун, айкідо, драйвові презентації з чарлідінгу та акробатичного рок-н-ролу.

А найбільш цікавими для учасників і глядачів стануть турнірні бої за підтримки Управління молоді та спорту Полтавської ОДА: на ринзі змагатимуться найсильніші кікбоксери та буде презентовано Національну Федерацію Летхвей Мьянмар.

Сила духу – це найбільша краса, яка існує в цьому світі, а на фестивалі й турнірі, в рамках фестивалю, ця краса виявиться найрізноманітнішими гранями.

//Детальніше про Національну Федерацію Летхвей Мьянмар і організацю турніру бойових мистецтв можна дізнатися, подивившись відеоефір з керівником спортивного клубу «Гепард» Олегом Коваленко.

https://misto-tv.poltava.ua/pro-vse/123/