Natolich

«НАТОЛІЧ» (NATOLICH) — прогресивний український гурт, що створює якісну музику в стилі поп-рок. Гурт створений у м. Дніпро, у 2014 році. Лідером і вокалістом гурту є Констянтин Рафальський. Історія гурту почалась у Новорічну ніч 2014 року, коли, за словами вокаліста — Костянтина, рівно о 12 годині ночі відбувся перший концерт гурту «Натоліч» в «Махнопабі», завдяки якому і народився колектив.

На початку хлопців було троє — aКостянтин Рафальский, його брат Данило, та Денис Рейс, а через місяць до них приєднався Олесь Степанов.

Протягом першої полови року хлопці працювали у студії звукозапису, і вже наприкінці листопада 2014 року гурт випустив дебютний альбом під назвою «Прометей», який музиканти презентували за участю струнного квартету. Услід в грудні відбулася прем’єра першого кліпу на пісню «Прометей», а в лютому – прем’єра кліпу «Текіла».

Трохи більше ніж за рік існування гурт «Натоліч» став одним з найбільш затребуваних і відомих колективів Дніпропетровська. У своєму репортажі з фестивалю «Стопудівка» портал InDaRock назвав їх «Відкриттям року».

Уже в червні 2015 гурт представив нову пісню «До дна», котра ввійде до другого альбому колективу. Майже рік потому світ побачив другий сингл під назвою «Револьвер», який був презентований на сольному концерті 15 квітня в місті Дніпропетровськ.

«НАТОЛІЧ» увійшов до «Тор-5» найпрогресивніших гуртів сучасності за версією конкурсу «RockTheNation» від «Прост.О радіо».

Учасники наймасштабніших фестивалів таких, як «Atlas Weekend»,«Respublica», «Woodstock Ukraine», «Схід-Рок», «Раковець фест», «Стопудівка», «Kozak Fest» та ін.

Офіційний реліз другого студійного альбому гурту під назвою «АmonRa» – відбувся 19 травня у дніпровській філармонії ім. Л.Б. Когана, де він був презентований вперше «наживо» за участю духових віртуозів м. Дніпро – струнного квартету «Tonart», Лєри Кібець, Андрія Кочурова та Юлії Шевченко.

http://natolich.com/uk
https://www.youtube.com/user/natolichofficial