Справді, ця техніка часто фігурує в кіно, особливо, у стилі екшен. А побачити її наживо, ось так підійти, поспілкувавшись про технічні особливості з власниками – можливість унікальна! І уявити було складно, що в нашому місті є настільки унікальна техніка.

Виставку ексклюзивних елітних авто представила в рамках проведення ІІ Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» команда Restless Poltava, учасники якої приймають участь в змаганнях Чемпіонату України з ралі та кантрі крос. Куратором події працював Андрій Приходько – представник Автомобільної Федерації України у Полтаві та керівник Полтавської обласної Федерації автоспорту, і саме йому Оргкомітет висловлює щиру вдячність!

Restless Poltava молода команда, яка активно розвивається не лише, як спільнота, але й як культура учасників Maverick X3. Найперше, на виставці були представлені BRP Maverick X3 – мотовсюдиходи, технічно досконалі повнопривідні машини, з турбо мотором, що видає 170 кінських сил при обсягу двигуна всього 1 літр. Хід підвіски Маверіка складає 60 см, та це абсолютно не лякає пілотів стрибати на трамплінах і долати складні відтинки дороги.

Полтавці й гості Фестивалю змогли побачити кільцеві автомобілі Time Attack, Mitsubishi Lancer EVO X Геннадія Лук’янчикова та Audi TT багаторазового призера з ралі на серійних автомобілях Юрія Руденка. Обидва авто повнопривідні, з 2-х літровими двигунами, потужністю 360 кінських сил. Відмінність лишев тому, що у Audi коробка передач автоматична DSG і привід знаменитий Quattro. У Еволюшена механічні блокування і ручна КПП. Зацікавив знавців безперечно автомобіль для трофі рейдів Максима Подоляки на базі Toyota FJ Cruiser . Можна на виставці було побачити, що від серійного авто залишилося зовсім не багато. Величезна гума для подолання бездоріжжя, ліфт підвіски, каркас для підсилення жорсткості кузова і бойові садна по всьому авто.

Американська потужна авто родзинка на виставці була представлена трьома авто: Ford Mustang GT кабріолет, 4.2 літри мотор, Chevrolet Corvet с07 6 літровий двигун і еклюзивний Dodge Challenger yellow jacket, який випустили лімітовано в кількості 800 екземплярів у світі. І одна з цих автівок у Полтаві! Організатори і засновники Фестивалю «КіноДок» ще раз дякують власників за можливість побачити їх унікальні авто і бажають команді Restless Poltava насолоди від перемог!

Виставка спортивних авто
Виставка спортивних авто
Виставка спортивних авто
Виставка спортивних авто
Виставка спортивних авто