На меті спортивного блоку ІІ Міжнародного фестивалю документального патріотичного кіно «КіноДок» було якнайширше залучення уваги молоді. Саме це й сталося завдяки учасникам масштабного велопробігу, що зібрав у своїй колоні активних, небайдужих і спортивних полтавців.

Понад 300 учасників велопробігу стартували від Корпусного парку, рушивши маршрутом до Вічного Вогню, згодом фінішували коло центральної сцени фестивалю на Театральній площі, де їх зустріла і привітала громада міста й артисти.

Модераторами й натхненниками спортивної події стали В’ячеслав Вахмянін з «Вело-Центру» та Людмила Калаптуровська, керівник Полтавського обласного Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Здоровий дух народу у своїй творчості пропагують режисери-документалісти, а здорове тіло загартовує спорт для всіх, бо кожен вартує мати повноцінне яскраве життя!

Оргкомітет фестивалю висловлює вдячність кожному з учасників велопробігу за підтримку ідеї пропагування документального патріотичного кіно і сподівається, що в Полтаві рух до миру й процвітання буде динамічним і масовим, як наш спортивний заїзд під прапорами фестивалю!