Шановні митці!

Доводимо до Вашого відома, що цього року в період з 20 по 22 травня зусиллями шанувальників кіномистецтва та патріотів України, при підтримці Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Чернігівської обласної державною адміністрації та Чернігівської міської ради, буде проведений Перший Міжнародний фестиваль патріотичного документального кіно «КіноДок». Символічно, що відбудеться він у місті Чернігові, на батьківщині «батька» українського кінематографу Олександра Довженка.

У фестивалі братимуть участь українські і зарубіжні аматорські та професійні творчі колективи, які представлять свої роботи в документально-патріотичному жанрі. Під час проведення кінофестивалю конкурсною комісією у складі – Кшиштоф Зануссі (Польща), голова журі, Богдан Бенюк (Україна), Михайло Іллєнко (Україна), Сергій Маслобойщиков (Україна), Ахтем Сейтаблаев (Крим, Україна) – здійснюватиметься відбір кращих робіт для їх номінації по категоріям та визначенням призерів (Гран-прі, 1, 2, 3 місця, Приз журі, Приз глядацьких симпатій).

Запрошуємо Вас прийняти участь у Першому Міжнародному фестивалі документального кіно «КіноДок»!

Хронометраж фільмів не має перевищувати 40-ка хвилин. Про інші вимоги до конкурсних робіт фестивалю «КіноДок» вказано у розділі «прийом заявок».

Адреса Оргкомітету:

Україна, м.Київ, вул. Мельникова 81-А, офіс №103, 04050
Телефони: (063) 622-79-59, (044) 207-59-78
Сайт: www.kinodocfest.com
Електронна адреса: Kinodocfest@gmail.com

З повагою і сподіванням на творчу співпрацю,
керівники проекту – Ганна Левківська, Дмитро Чирипюк.